Milbook jest naprawdę wiodącą marką w branży niezawodnych, nowoczesnych, a także solidnych rozwiązań komputerowych przeznaczonych dla wojska
Dobry laptop,  Milbook R15

Co należy wiedzieć o MILBOOK R15?

Milbook jest naprawdę wiodącą marką w branży niezawodnych, nowoczesnych, a także solidnych rozwiązań komputerowych przeznaczonych dla wojska. Marka ta oferuje innowacyjne tablety oraz notebooki. Przekraczają one wymagania zróżnicowane na rynku przenośnych komputerów. Wyróżniają się wysoką mocą, odpornością, a także mobilnością.

Model Milbook R15

Milbook R15 ze strony www.kuzniewski.pl wyróżnia się sporą konstrukcją mechaniczną i komponentami o możliwie najwyższej jakości. Ten komputer spełnia wszelkie normy MIL-STD 810G. Jest to komputer odporny na upadek z wysokości wynoszącej 4 stopy. Stopień ochrony jest określony jako IP65. Maszyna sama w sobie jest bardzo elegancka oraz mocna. Komputer ten został zaprojektowany w ten sposób, aby móc połączyć wytrzymałość na wojskowym poziomie, funkcjonalność terenowego pracownika, długą żywotność baterii do użytkowania nieprzerwanego, a także wydajność stacjonarnego komputera.

Milbook jest naprawdę wiodącą marką w branży niezawodnych, nowoczesnych, a także solidnych rozwiązań komputerowych przeznaczonych dla wojska

Parametry Milbook R15:

  • Pamięć RAM 16 GB,
  • Ekran 15,6 cali FHD MilScreen IPS LCD,
  • Procesor Inter i7,
  • Łączność LAN/WLAN/bluetooth 4.2/ 4G LTE oraz GPS,
  • Dysk SSD 256GB,
  • Magnezowa obudowa, która jest odporna na zalania, upadki oraz wstrząsy,
  • Dwie baterie hot-swap,
  • Czytnik kart SDHC,
  • Kamera Web 2 MPix,
  • Złącza 3 x USB 3.0, RS232C, HDMI, RJ45, SIM, słuchawki, mikrofon oraz zasilanie.

Gdzie kupić ten sprzęt?

Na pewno powyższe parametry są przekonujące do zakupu tegoż sprzętu. Przyszła pora zastanowić się, gdzie można Milbook R15 kupić. Jak to wygląda w rzeczywistości? Sprzęt ten jest dostępny zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w sklepach internetowych. Na pewno zakupy w sklepach internetowych są o wiele przyjemniejsze, ponieważ nie trzeba wychodzić z domu, aby zrealizować zamówienie. W sklepach internetowych są także dostępne komputery w znacznie niższych cenach. Można zatem nie tylko zaoszczędzić na czasie, który poświęca się na zakup komputera, ale także udaje się zaoszczędzić nieco pieniędzy, co przecież jest równie ważne.

Bardzo ważne jest to, aby kupować sprzęt elektroniczny tylko i wyłącznie w sprawdzonych sklepach. Sklepy, które są nam nieznane, czy też mają wątpliwe opinie, należy unikać i to szerokim łukiem. Miejsce, w którym realizuje się zakup, jest niezmiernie ważne. Co jak co, ale tego akurat nie da się ukryć. Warto mieć to na względzie.

Milbook R15 to sprzęt, który jest niezawodny. Z zakupu chyba każda osoba będzie w pełni zadowolona. Można być tego pewnym. Wszelkie potrzeby i wymagania nawet najbardziej wymagającego użytkownika zostaną spełnione.