Dell Precision,  Dobry laptop

Dell Precision 14 3470 – mały laptop biznesowy, który możesz zabrać wszędzie

Szukasz laptopa, który jest mały, wszechstronnie wydajny oraz zamknięty w solidnej obudowie zapewniającej bezpieczeństwo podczas pracy poza biurem? Dell Precision 14 3470 (https://www.kuzniewski.pl/k3173,laptopy-dell-precision-precision-14-3470.html) to mobilna stacja robocza, która spełnia wszystkie wspomniane kryteria. Dlaczego 14-calowy Precision to świetny laptop dla zabieganych biznesmenów i pracowników korporacji? O tym w poniższym tekście.

Nowy Precision 3470 z 14-calowym wyświetlaczem. Mały laptop, który zabierz wszędzie

Laptop Dell Precision 14 3470 to 14-calowy model o parametrach nastawionych na mobilność. Już sama jego waga wynosząca zaledwie 1,49 kg wskazuje, że jest to laptop lekki i poręczny w codziennym użytkowaniu. Kompaktowa konstrukcja zamknięta została w solidnej eleganckiej obudowie. Ta natomiast wyróżnia się tak jak w przypadku pozostałych urządzeń z linii Precision, wysoką jakością wykonania. Choć w przypadku omawianego komputera mamy do czynienia z grubością rzędu 23,60 mm, nadal jest to stosunkowo cienki laptop. Srebrny kolor obudowy podkreśla biznesowy charakter urządzenia, nadając mu stylowy wygląd. Sam wyświetlacz zamontowany w górnej części pokrywy obudowy to ekran Full HD IPS o  proporcjach 16:9 i jasności rzędu 250, 300 lub 400 nitów.

Laptop Dell z procesorem Intel 12. Generacji i jego możliwości

Mobilna stacja robocza Precision 14 3470 zyskała również aktualizację CPU do najnowszych procesorów Intel 12. Generacji. Mowa tutaj o układach dedykowanych dla laptopów, czyli Intel Alder Lake. Oznacza to, że komputer sprawdzi się w codziennych zastosowaniach, mogąc obsłużyć kilka zadań jednocześnie bez utraty płynności. Wśród zaimplementowanych układów, użytkownicy wybrać mogą m.in.:

Oprócz mocnych procesorów, laptop Dell otrzymał mocne dedykowane układy graficzne w postaci NVIDIA Quadro T550. Tradycyjnie, wraz z procesorami Intel, użytkownicy skorzystać mogą ze zintegrowanych jednostek w postaci Intel Iris Xe Graphics.

Dell Precision 14 3470 – podsumowanie. Mały laptop z Windows 11

Laptop z Windows 11 Dell Precision 14 3470 to kompaktowy komputer, który z łatwością zabierzemy ze sobą zarówno do biura, kawiarni czy popracujemy podczas podróży, np. w pociągu. Matowy  wyświetlacz zapewni optymalną widoczność, natomiast uniwersalna moc płynąca z układów Alder Lake zapewni płynność podczas pracy mobilnej, przy okazji gwarantując oszczędność zużycia baterii. Wspomniany model Precision wyposażono w solidną obudowę zapobiegającą uszkodzeniu urządzenia, natomiast na zewnątrz jej znajdują się liczne porty i złącza do dyspozycji użytkowników.