Nowa seria Dell Precision 3561 firmy Dell oferuje mobilne stacje robocze z 15-calowym ekranem z matrycą IPS, otwierając zupełnie nowy świat możliwości dla wyspecjalizowanych i kreatywnych osób
Dell Precision

Dell Precision 15 3561: mobilny komputer dla specjalistów

Nowa seria Dell Precision 3561 firmy Dell oferuje mobilne stacje robocze z 15-calowym ekranem z matrycą IPS, otwierając zupełnie nowy świat możliwości dla wyspecjalizowanych i kreatywnych osób. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii Intel oraz NVIDIA pozwala rozwiązać każdy problem w pracy i biznesie, z którym możemy się spotkać.

Dell Precision 15 3561 – mobilna stacja robocza dla wyspecjalizowanych osób

Nowa seria Dell Precision 3561 firmy Dell oferuje mobilne stacje robocze z 15-calowym ekranem z matrycą IPS, otwierając zupełnie nowy świat możliwości dla wyspecjalizowanych i kreatywnych osóbNotebook Dell Precision 15 3561 ze strony www.kuzniewski.pl jest idealny dla osób, które potrzebują ultralekkiego notebooka, który potrafi prawie wszystko. Procesor Intel Core jedenastej generacji i 32 GB pamięci RAM DDR4 3200 MHz sprawiają, że jest to doskonały wybór dla użytkowników biznesowych z wymagającymi przepływami pracy i krótkimi czasami reakcji.

Wyświetlacz 1080p z matrycą IPS pozwala z łatwością tworzyć oszałamiające prezentacje lub uzupełniać informacje w komputerze. Notebook Dell Precision 3561 jest gotowy by sprostać zadaniom uczniów i profesjonalistów.

Zapewni również ciekawą estetykę oraz minimalne obciążenie w trakcie podróży. Waży niecałe 1,8 kg. Ma 35 cm szerokości, 24 cm wysokości, 23 cm głębokości.

Specyfikacja notebooka Dell Precision 15 3561

Notebook Dell Precision 15 3561 to obecnie jedna z wiodących serii komputerowych na świecie. Ma kilka świetnych funkcji, których nie ma w innych laptopach, takich jak Wi-Fi 6, moduł LTE i czytnik kart SD. Może być używany jako komputer ogólnego przeznaczenia lub do tworzenia kodu, aplikacji wymagających inżynierii oraz stosowania zaawansowanych obliczeń.

Ma więcej niż wystarczającą moc do większości codziennych zadań i oferuje doskonałą wydajność dzięki najnowszej technologii procesorowej Intel® Core™ i5, i7 lub i9, która została wsparta kartą graficzną od NVIDIA GeForce (T1200 lub T600).

Specyfikacja laptopa Dell Precision obejmuje typ pamięci RAM DDR4 3200 MHz i rozmiar pamięci od 32 do 64 GB.

Dell Precision to doskonały wybór, jeśli musisz pracować na poufnych danych. Oferuje doskonałe funkcje bezpieczeństwa, takie jak 256-bitowe szyfrowanie AES, bezpieczny rozruch z czytnikiem linii papilarnych i wiele autorskich zapór producenta Dell.