Dobry laptop,  Lenovo ThinkPad

Dlaczego warto postawić na Lenovo ThinkPad P14s AMD Gen 2?

Lenovo ThinkPad P14s AMD Gen 2 jest urządzeniem, które idealnie równoważy moc oraz mobilność (https://www.kuzniewski.pl/k5124,laptopy-lenovo-ibm-thinkpad-thinkpad-p-thinkpad-p14s-amd-gen-2.html). Do zdecydowanie najczęściej wymienianych atutów omawianego produktu przez użytkowników należy zaliczyć stosunek jakości od ceny. Model skierowany jest przede wszystkim do klienta biznesowego (więcej).

Doskonale odwzorowane kolory i przejrzysty obraz

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że dostępne na rynku laptopy wyposażone są w wyświetlacz Ultra HD 4K. W najprostszym możliwym ujęciu będzie on gwarantował użytkownikom obraz nie tylko krystaliczny, ale również bardzo wysokiej jakości. Z kolei funkcja kalibracji kolorów X-Rite zapewni precyzyjne oddanie kolorów.

Lekkie oraz smukłe urządzenie

Należy mieć świadomość, że stworzenie niezwykle silnego produktu nie obyło się kosztem ciężaru i gabarytów. Laptop nie tylko jest bardzo cienki, ale również waży tylko 1,47 kg. Godny uwagi jest również fakt, że ogromny wpływ na wszechstronność urządzenia będą miały złącza HDMI i USB 3.2, a także dwa porty USB-C.

Bezkompromisowa prędkość działania

Jest to kolejny argument przemawiający za zaopatrzeniem się w omawiane urządzenie. Warto wiedzieć, że laptop nie zwolni swojej pracy nawet w przypadku większych obciążeń. Jest to oczywiście możliwe dzięki bardzo szybkiemu dyskowi SSD z pamięcią 48 GB, pojemnością 2 TB, a także technologią NVMe. Nie można zapomnieć, że omawiany model uzyskał bardzo ważne certyfikaty ISV takich firm jak SolidWorks®, Revit® czy AutoCAD®.

Gwarancja bezpieczeństwa i prywatności

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, ze zarówno urządzenie, jak i wszystkie znajdujące się w nim dane będzie chronić komplet wbudowanych zabezpieczeń ThinkShield w najnowszej wersji. Ponadto dostęp do systemu będzie zabezpieczony czytnikiem linii papilarnych. Godny uwagi jest również fakt, że technologia Discrete Trusted Platform Module (dTPM) będzie szyfrowała wszystkie najważniejsze dane, a także właściwie współdziałała z funkcjami zabezpieczeń systemu Windows 10. Należy również zaznaczyć, że istnieje możliwość fizycznego zasłonienia obiektywu kamery za pomocą osłony migawki ThinkPad.

Czy urządzenie jest nie do zdarcia?

Warto wiedzieć, że omawiany model Lenovo ThinkPad P14s AMD Gen 2 był testowany pod kątem dwunastu norm wojskowych, a także ponad dwustu zaawansowanych wymogów jakościowych. Dzięki temu producent może zagwarantować działanie laptopa nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Wspomniane testy uwzględniały takie parametry jak ciśnienie, temperatura, wilgotność czy ciśnienie.