Przyjemny wygląd i nie najwyższa cena to nie są jedyne zalety laptopa. Jest ich więcej i nie wszystkie można od razu zauważyć
HP EliteBook

HP EliteBook 655 G9 – elegancki i wydajny sprzęt do pracy

Przyjemny wygląd i nie najwyższa cena to nie są jedyne zalety laptopa. Jest ich więcej i nie wszystkie można od razu zauważyć. To atrakcyjna propozycja dla kogoś, kto potrzebuje urządzenia, na którym będzie się bardzo dobrze pracowało. Zastosowane w EliteBook 655 G9 podzespoły i różne rozwiązania technologiczne sprawiają, że notebook sprawdza się w pracy.

Elegancki i mocny laptop biznesowy HP

Przyjemny wygląd i nie najwyższa cena to nie są jedyne zalety laptopa. Jest ich więcej i nie wszystkie można od razu zauważyćLaptop prezentuje się bardzo dobrze. Jest elegancki, oryginalny i robi wrażenie produktu bardzo dobrej jakości. Cechy te od razu zwracają na siebie uwagę. Cechą laptopa HP EliteBook 655 G9 jest też duża wytrzymałość. Tego nie da się odkryć, mając go przed sobą, ale można wywnioskować po jakości obudowy. To laptop solidny i elegancki. Wart jest, by wziąć go pod uwagę. Warto się nim zainteresować przede wszystkim, gdy potrzebny jest do pracy sprzęt o następujących parametrach:

  • znana marka,
  • sprzęt biznesowy,
  • bardzo dobra wydajność,
  • ekran 15,6 cali,
  • rozdzielczość Full HD,
  • matryca IPS.

Po bliższym zainteresowaniu się urządzeniem okazuje się, że ma dużo portów. To ważne w pracy. Korzysta się w niej nie tylko z notebooków, ale też z różnego innego sprzętu. Od razu natomiast, jeśli widoczna jest klawiatura, odkryje się, że ma blok numeryczny. To także pomocne dla kogoś, dla kogo laptop to przede wszystkim sprzęt do pracy.

Podzespoły zastosowane w EliteBook 655 G9

Wydajność sprzętu jest bardzo dobra. To jedna z tych cech, które można odkryć od razu, ale trzeba mieć informacje o zastosowanych w urządzeniu podzespołach. Notebooki z serii HP EliteBook 655 G9 pracują dzięki 6 lub 8-rdzeniowym procesorom AMD Ryzen. Jest 8, 16 lub 32 GB pamięci RAM DDR4 do wyboru. Każda z tych konfiguracji to bardzo dobry wybór do pracy. By mieć sprzęt powyżej potrzeb typowych dla zadań przy pracy biurowej, wybrać można 32 GB i procesor 8-rdzeniowy. W każdym laptopie z tej serii jest możliwość rozbudowy pamięci do 64 GB. Gdyby więc wzrosło zapotrzebowanie poza ilość, którą się wybrało wraz z urządzeniem, to nie ma problemu, by ją zwiększyć. Dyski SSD zapewniają 512 GB miejsca na dane. W niektórych urządzeniach z tej serii jest modem LTE. W innych go nie ma, ale można wybrać takie, które dają możliwość jego zamontowania.

W sprzęcie, który ma służyć do pracy, ważne są też: energooszczędność, mobilność, bezpieczeństwo. To wszystko ten biznesowy notebook HP zapewnia. Nie wszystkie jego zalety zauważy się od razu. Część dopiero po lepszym poznaniu tego sprzętu, niektóre w trakcie jego użytkowania. Wszystkie służą pomocą przy pracy. Ułatwiają i uprzyjemniają zajmowanie się obowiązkami zawodowymi.