HP ProBook 430 G8 to świetny laptop, który jest wyposażony w wiele funkcji bezpieczeństwa
HP ProBook

HP ProBook 430 G8: 13,3-calowy komputer o wadze poniżej 1,4 kg

HP ProBook 430 G8 od Kuźniewski z ekranem o przekątnej 13,3 cala to kompaktowy laptop, który z łatwością zmieści się w większości toreb. Urządzenie jest również bardzo dobrze zabezpieczone przed uszkodzeniami, ponieważ zostało przetestowane pod kątem odporności na upadki, wibracje i ekstremalne temperatury.

Wydajność HP ProBook 430 G8 zapewniona przez podzespoły Intel

HP ProBook 430 G8 to świetny laptop, który jest wyposażony w wiele funkcji bezpieczeństwaHP ProBook 430 G8 może być wyposażony w maksymalnie procesor Intel Core i7-1165G7 (https://ark.intel.com/content/www/pl/pl/ark/products/208662/intel-core-i71165g7-processor-12m-cache-up-to-4-70-ghz.html) z układem graficznym Intel Iris Xe Graphics oraz do 32 GB pamięci RAM. Ponadto do dyspozycji są szybkie dyski SSD PCIe o pojemności do 2 TB.

Opcje łączności obejmują Wi-Fi 802.11 ac, Bluetooth, Ethernet i jest wyposażony w porty USB (Typ A), port USB C, port HDMI, Multi Card Slot, Mic In, RJ45 (LAN).

Ekran dostępny jest w rozdzielczości FHD i może być dotykowy (co zwiększa jego grubość).

Zabezpieczenia producenta w ProBooku 430 G8

HP ProBook 430 G8 to świetny laptop, który jest wyposażony w wiele funkcji bezpieczeństwa. Jedną z najbardziej godnych uwagi jest HP Sure View, która zapewnia prywatność i ochronę przed włamaniami wizualnymi.

Kolejną przydatną funkcją jest HP Sure Start Gen5, która pomaga chronić BIOS przed złośliwym oprogramowaniem i atakami.

HP Client Security Manager Gen5 daje Ci pełną kontrolę nad ustawieniami bezpieczeństwa. Natomiast HP Multi-Factor Authenticate Gen2 pomaga zabezpieczyć dane, wymagając wielu form uwierzytelniania w celu uzyskania do nich dostępu.

HP ProBook 430 G8 to świetny laptop biznesowy, który posiada wiele zabezpieczeń. Jedną z nich jest czytnik linii papilarnych umieszczony po prawej stronie laptopa. Jeśli go włączysz, możesz zalogować się do systemu Windows, używając tylko palca. Nie jest on tak szybki jak Face ID w iPhonie, ale działa bardzo dobrze.

Jest też moduł TPM (Trusted Platform Module), który szyfruje dane na dysku, a także opcjonalny ekran prywatności Sure View.

Aby jeszcze lepiej chronić dane, laptop jest wyposażony w preinstalowany 64-bitowy system operacyjny Windows 10 Professional, który posiada funkcje Device Guard i Credential Guard.