Możesz mieć pewność, że Twoja inwestycja w IT jest dobrze chroniona przez wytrzymałego HP ProBook zaprojektowanego tak, by przeszedł testy MIL-STD 810G. Solidna metalowa obudowa i klawiatura odporna na zalanie są w standardzie
HP ProBook

HP ProBook 440 G8: komputer wart inwestycji

Możesz mieć pewność, że Twoja inwestycja w IT jest dobrze chroniona przez wytrzymałego HP ProBook zaprojektowanego tak, by przeszedł testy MIL-STD 810G. Solidna metalowa obudowa i klawiatura odporna na zalanie są w standardzie.

Podstawowy, ale wydajny HP ProBook 440 G8

Możesz mieć pewność, że Twoja inwestycja w IT jest dobrze chroniona przez wytrzymałego HP ProBook zaprojektowanego tak, by przeszedł testy MIL-STD 810G. Solidna metalowa obudowa i klawiatura odporna na zalanie są w standardzieLaptop HP ProBook 440 G8 (https://www.kuzniewski.pl/k5017,laptopy-hp-probook-probook-440-probook-440-g8.html) to podstawowy notebook dla użytkowników biznesowych, którzy cenią sobie niezawodność, funkcjonalność i szeroki zakres zabezpieczeń. Teraz, w swojej ósmej generacji, oferuje jeszcze więcej funkcjonalności, takich jak ulepszona obudowa o mniejszej powierzchni i szerszy zakres konfiguracji.

HP ProBook 440 G8 jest oparty na najnowszych procesorach Intel Core 10. generacji (Tiger Lake), które oferują lepszą wydajność i efektywność niż ich poprzednicy. Wydajne procesory o mocy 13,5 W można połączyć z maksymalnie 32 GB pamięci RAM oraz dyskiem SSD M.2 o pojemności do 1 TB.

Pod 14-calowym ekranem mamy do wyboru trzy karty graficzne: zintegrowaną Intel UHD Graphics lub Intel Iris Xe Graphics, albo grafikę NVIDIA GeForce MX450 z 2GB pamięci GDDR5.

Pozostała część konfiguracji obejmuje wyświetlacz IPS o rozdzielczości Full HD, moduł Wi-Fi 6 (802.11ax) i adapter Bluetooth 5.0 do komunikacji bezprzewodowej lub kartę GbE LAN do przewodowego połączenia z innymi urządzeniami lub Internetem.

HP ProBook 440 G8 to laptop, który oferuje świetne opcje łączności.

Jeśli chcesz połączyć swój laptop z innymi komputerami, potrzebujesz dwóch rzeczy: karty sieciowej i kabla połączeniowego. Karta sieciowa jest wbudowana w laptopa. Jednak nadal musisz kupić kabel, jeśli chcesz podłączyć go do innego komputera. Podłączenie HP ProBook 440 G8 za pomocą kabla Ethernet jest możliwe, ale jest to stara technologia.

Najpopularniejszą obecnie metodą łączenia komputerów jest WiFi. Oznacza to, że dane są przesyłane za pomocą fal radiowych, a nie kabli. Komputer HP ProBook 440 G8 można podłączyć do routera przez WiFi 6.