Laptop przede wszystkim dba o potrzeby graficzne
Lenovo ThinkPad

Komputer dla wymagających z ekranem 14″ – ThinkPad P14s Gen 2

Cienki i lekki, 14-calowy Lenovo ThinkPad P14s Gen 2 s to szybka, przenośna stacja robocza (https://www.kuzniewski.pl/k5104,laptopy-lenovo-ibm-thinkpad-thinkpad-p-thinkpad-p14s-gen-2.html), która przyda się użytkownikom, którzy muszą wykonywać pracę w podróży.

Jak wyposażony jest Lenovo ThinkPad P14s Gen 2?

Laptop przede wszystkim dba o potrzeby graficzneTestowany model o wartości 10 tys zł. jest wyposażony w procesor Intel Core i7-1185G7, 16 GB pamięci RAM i dysk SSD o pojemności 1 TB. Można go skonfigurować z maksymalnie 48 GB pamięci i wyświetlaczem 4K lub 1080p. P14s dostępny jest także w wersjach z procesorami AMD Ryzen. Opcjonalna karta graficzna Nvidia Quadro T500 spodoba się tym, którzy potrzebują sporej mocy graficznej do modelowania 3D lub renderowania. Ogólnie rzecz biorąc, Lenovo ThinkPad P14s Gen 2 to wydajna i lekka maszyna, która oferuje świetną wydajność i dobry czas pracy na baterii w bardzo cienkiej obudowie.

Laptop biznesowy z nowoczesnym ekranem i zestawem portów

Laptop przede wszystkim dba o potrzeby graficzne. Użytkownicy mogą skonfigurować laptopa z maksymalnie 48 GB pamięci RAM, aby zapewnić lepszą wielozadaniowość i produktywność. ThinkPad P14s Gen 2 jest wyposażony w 14-calowy panel wyświetlacza z matrycą IPS zapewniającą doskonałe kąty widzenia. Wyświetlacz jest dodatkowo wspierany przez Dolby Vision HDR i 100 procent Adobe RGB, dzięki czemu idealnie nadaje się do tworzenia multimediów. Laptop jest wyposażony w system Windows 10 Pro po wyjęciu z pudełka oraz dysk SSD o pojemności 512 GB zapewniający szybszy czas ładowania.

Laptopy Lenovo ThinkPad P14s Gen 2 są wyposażone w następujące porty:

  1. Dwa porty USB 3.2 Gen 1 (jeden Always On),
  2. jeden Thunderbolt 4 / USB4 Typ-C,
  3. jedno złącze HDMI 1.4b,
  4. jedno złącze ethernetowe RJ45,
  5. jedno gniazdo słuchawkowe/mikrofonowe combo.

Laptopy Lenovo ThinkPad P14s Gen 2 mają kilka funkcji zabezpieczeń. Należą do nich:

  • czytnik linii papilarnych.
  • gniazdo blokady Kensington.
  • Obsługa sprzętowego modułu bezpieczeństwa.