Pod pokładem modelu Lenovo ThinkPad P15v Gen 2 znajdują się podzespoły o dużej mocy, jednocześnie przystosowane do mobilnego charakteru laptopa
Lenovo ThinkPad

Laptop Lenovo ThinkPad P15v Gen 2 – z NVIDIA RTX, Windows 11 i solidną obudową

Mobilne stacje robocze Lenovo to wysoko cenione laptopy o dużej wydajności. Model Lenovo ThinkPad P15v Gen 2 (https://www.kuzniewski.pl/k5237,laptopy-lenovo-ibm-thinkpad-thinkpad-p-thinkpad-p15v-gen-2.html) to kolejny przedstawiciel tego typu urządzeń skierowanych do zadań wymagających ponadprzeciętnych pokładów mocy. Druga generacja, w odróżnieniu od starszych wariantów komputera została wyposażona w nowoczesne procesory oraz układy graficzne zapewniające obsługę podstawowych wymagań w tym zakresie.

Laptopy Lenovo ThinkPad P15v Gen 2 – duża mobilność i moc

Pod pokładem modelu Lenovo ThinkPad P15v Gen 2 znajdują się podzespoły o dużej mocy, jednocześnie przystosowane do mobilnego charakteru laptopaUrządzenie posiada ekran o rozdzielczości 15,6-cala i oferuje dwa warianty matryce. Pierwsza i standardowa to matryca Full HD. W drugim przypadku użytkownicy mogą zdecydować się na ekran 4K. Wykonana z dobrej jakości plastiku obudowa nie odbiega od standardów, które mogliśmy już poznać w przypadku tego producenta. Dobre spasowanie i solidność konstrukcji to jedna z zalet komputera.

Laptop z Intel Tiger Lake H i grafiką NVIDIA Quadro

Pod pokładem modelu Lenovo ThinkPad P15v Gen 2 znajdują się podzespoły o dużej mocy, jednocześnie przystosowane do mobilnego charakteru laptopa. W przypadku CPU mamy do czynienia z jednostkami Intel Tiger Lake H. W codziennym zastosowaniu oznacza to szybkość obsługi systemu i wielu aplikacji jednocześnie. Grafika natomiast obsługiwana jest przez układy NVIDIA Quadro T600 czy T120. To najbardziej podstawowe jednostki, choć dla bardziej wymagających osób, producent proponuje wariant laptopa z grafiką RTX A2000.

Laptop dla architekta i projektanta – Lenovo ThinkPad P15v Gen 2

Dzięki swojej specyfikacji Lenovo ThinkPad P15v Gen 2 z powodzeniem może być wykorzystywany jako laptop dla architekta czy projektanta 2D. Za sprawą wygodnej klawiatury charakterystycznej dla urządzeń tego producenta, może on posłużyć jako laptop biurowy. Samo urządzenie oferuje również przyzwoitą liczbę dostępnych portów, wśród których są:

  • czytnik kart SD
  • Thunderbolt 4
  • złącze Ethernetowe (RJ45)
  • HDMI 2.0
  • USB Type-A 3.2 (Gen.1).

Wszystko to przekłada się na wysoką funkcjonalność mobilnej stacji roboczej, którą dzięki stosunkowo niewielkiej wadze zabrać możemy poza biuro i pracować bez utraty wydajności.