Lenovo ThinkPad P15s Gen 2 jest wyposażony w osłonę kamery, która blokuje obiektyw przedniej kamery, gdy nie jest używana, co pozwala użytkownikom uniknąć niepożądanej inwigilacji
Lenovo ThinkPad

Lenovo ThinkPad P15s Gen 2 – bezkompromisowa konfiguracja dla inżynierów i architektów

ThinkPad P15s Gen 2 zapewnia imponującą wydajność w kompaktowej, wytrzymałej konstrukcji, która jest gotowa do pracy w każdym miejscu. Nowe procesory Intel 11. generacji i układy graficzne NVIDIA GeForce Quadro T500 zapewnią Ci moc obliczeniową na cały dzień pracy, a 15-calowy wyświetlacz 4K ożywi Twoje projekty.

Solidny pod każdym względem komputer ThinkPad P15s Gen 2

Lenovo ThinkPad P15s Gen 2 jest wyposażony w osłonę kamery, która blokuje obiektyw przedniej kamery, gdy nie jest używana, co pozwala użytkownikom uniknąć niepożądanej inwigilacjiKomputer ma solidną obudowę, wspaniały wyświetlacz i najnowszy procesor Intel 11. generacji „Tiger Lake” w środku. Oferuje też prawie 13 godzin pracy na baterii, co jest fantastycznym wynikiem jak na urządzenie tej wielkości.

Lenovo ThinkPad P15s Gen 2 ze strony www.kuzniewski.pl czyni najpopularniejszą mobilną stację roboczą jeszcze lepszą. Oferując wiodącą w branży moc i wydajność w eleganckiej, stylowej obudowie, ThinkPad P15s jest idealny dla inżynierów i projektantów.

Zaledwie 1,5 kg i grubość 17,9 mm sprawiają, że ThinkPad P15s to prawdziwa mobilna stacja robocza.

Specyfikacja laptopa od strony technicznej

Procesor Intel Core i7 1185G7 z technologią vPro i bateria o żywotności do 80WHr zapewniają moc wystarczającą na cały dzień pracy, a nawet więcej.

Karta graficzna NVIDIA® Quadro® T500 z pamięcią GDDR6 pozwala Ci cieszyć się płynną pracą, niezależnie od tego, czy tworzysz złożone wizualizacje, czy edytujesz filmy w locie.

Lenovo ThinkPad P15s Gen 2 jest wyposażony w wyświetlacz FHD ze 100% gamą kolorów sRGB, idealny dla osób pracujących z grafiką lub materiałami wideo – gwarantuje, że kolory wyglądają tak, jak powinny, bez względu na to, co robisz.

Blokowanie obiektywu i inne dodatki dla biznesu

Lenovo ThinkPad P15s Gen 2 jest wyposażony w osłonę kamery, która blokuje obiektyw przedniej kamery, gdy nie jest używana, co pozwala użytkownikom uniknąć niepożądanej inwigilacji. ThinkPad P15s AMD Gen 2 jest także wyposażony w czytnik linii papilarnych do uwierzytelniania biometrycznego.

Układ szyfrujący TPM przechowuje wszystkie hasła, dane biometryczne i klucze zabezpieczeń, dzięki czemu są one zarówno nieczytelne, jak i niedostępne dla osób innych niż uprawniony użytkownik. Zwiększa to ochronę danych przed złośliwym oprogramowaniem.