Laptop Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 - Kuźniewski należy do laptopów biznesowych
Lenovo ThinkPad

Lenovo ThinkPad T14 Gen2

Laptop Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 – Kuźniewski należy do laptopów biznesowych. Doskonały dla pracowników biurowych, korporacyjnych, studentów, biznesmenów, naukowych, wykładowców, montażystów filmów, programistów, fotografów i ludzi którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.

Laptop Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 - Kuźniewski należy do laptopów biznesowychModel procesora to Intel Core i7 1165G7. Pojemność pamięci ram wynosi 16 GB. Pamięć ram jest z typu DDR4. Dysk Twardy posiada 512 GB i jest w typie SDD. Modelem Karty Graficznej w laptopie to Intel Iris Xe Graphics i jest zintegrowana. Przekątna ekranu jest 14,0 cala. Rozdzielczość posiada 1920 x 1080 i jest w typie Full HD. Ekran jest dotykowy. Laptop nie posiada napędu dvd, dvd blue ray, dvd blue ray 3D i dyskietek. Bateria jest Li-Ion. Czas pracy baterii wynosi około 900 minut czyli plus/minus 15 godzin pracy bez stałego zasilania. Klawiatura jest podświetlana. Zamiast klasycznej myszki jest touchpad + trackpoint. Obsługiwane są karty pamięci microSD. Znajduje się wbudowane dwa głośniki, mikrofon, kamerka 0,92 MPix, wejście mikrofonowe i wyjście słuchawkowe. Jest Bluetooth. Łączenie przez Internet jest po przez Wifi lub dodanie modemu LTE. Nie ma połączenia Internetowego stacjonarnego czyli Internet z kabla. Liczba portów USB jest cztery sztuki. Dwa wejścia do portu USB 3,0 i kolejne dwie sztuki portów USB 2,0. Konstrukcja jest wzmocniona i do tego jest jeszcze czytnik smart card, czytnik linii papilarnych i układ szyfrowania TPM. Systemem operacyjnym zainstalowanym jest Windows 10 Pro. Wymiary laptopa są to: szerokość 329 mm, głębokość 227 mm i wysokość 18 mm. Waga to 1,53 kg. Okres ważności gwarancji to 3 lata. W niej (gwarancji) jest on-site, next business day.

Laptop nie zajmuje dużego miejsca na stole. Idealnie komponuje się z otoczeniem pokoju/pomieszczenia. Można stosować jako notatnik zamiast zeszytu dla studenta. Zastosowań ma wiele. Jak i do pracy zdalnej, mobilnej i stacjonarnie i za razem używać go do rozrywki na przykład do grania w gry komputerowe, oglądania filmów na youtubie lub netflixsie. Można spokojnie na tym laptopie pracować jako informatyk, programista, fotograf do obróbki zdjęć i filmów z sesji zdjęciowych, montażystów filmów. Na jego wagę praca w terenie jest łatwa i stosowana przez biznesmenów lub do prowadzenia prezentacji na studiach jak i dla wykładowcy i za razem dla studentów. Laptop jest ładnie zrobiony i komponenty są dobrze ustawione. Można też podzespoły modernizować na lepsze elementy na przykład pamięć ram lub dysk twardy. Można też dodać myszkę lub klawiaturę.