Mini komputer Lenovo ThinkCentre M70s legitymuje się, jako wszechstronne rozwiązanie do biura
Lenovo ThinkCentre

Niedrogi komputer stacjonarny do biura – Lenovo ThinkCentre M70s

Mini komputer Lenovo ThinkCentre M70s (www.kuzniewski.pl) jest desktopową propozycją chińskiej marki, która za swój cel obrała zapewnienie niezbędnej wydajności w środowisku biurowym, jednocześnie zachowując rozsądną cenę. Czym może pochwalić się niedrogi komputer stacjonarny? O tym, co kryje się pod tą stosunkowo niewielką obudową, przeczytać możemy poniżej.

Rozsądna opcja do biura za mnie niż 5000 złotych – Lenovo ThinkCentre M70s

Mini komputer Lenovo ThinkCentre M70s legitymuje się, jako wszechstronne rozwiązanie do biuraDesktopowy komputer Lenovo ThinkCentre M70s posiada kilka istotnych zalet mogących przemawiać za tym, aby wybrać go na podstawowe narzędzie pracy w biurze. Po pierwsze, nie zajmuje wiele miejsca na biurku. Obudowa SFF (Small Form Factor) umożliwia zachowanie estetyki w przestrzeniach biurowych. W tej skondensowanej konstrukcji umieszczone zostały natomiast całkiem wydajne podzespoły. Szczegółową specyfikację przybliżono w dalszej części, jednak już teraz warto wspomnieć o tym, że sercem urządzenia są procesory Intel Comet Lake. Układy te zadebiutowały w 2020 roku w wersji przeznaczonej dla komputerów stacjonarnych. Układy należące do 10. generacji z powodzeniem zdadzą egzamin podczas pracy z wykorzystaniem programów typowych dla środowisk biurowych. Nie można również pominąć kwestii finansowej. Komputer Lenovo to sprzęt niedrogi, którego ceny rozpoczynają się już od niespełna 4000 złotych.

Cichy i wydajny komputer biurowy – co znajdziemy pod obudową?

Mini komputer Lenovo ThinkCentre M70s legitymuje się, jako wszechstronne rozwiązanie do biura. Wspomnieliśmy już o kompaktowej konstrukcji, która doskonale wpasowuje się w biurowe przestrzenie. Teraz czas przybliżyć rozwiązania technologiczne umożliwiające wydajną pracę. Inżynierom Lenovo udało się „upchnąć” w tym niewielkim formacie obudowy, takie podzespoły jak:

  • procesor Intel Comet Lake (10. Generacja)
  • do 32 GB DDR4
  • pamięć masowa SSD + HDD
  • grafika AMD
  • Wi-Fi 6
  • układ szyfrujący dTPM 2.0.

Tani komputer Lenovo ThinkCentre M70s do pracy

Wszystkie wyżej wymienione zalety dopełnia fakt, iż komputer Lenovo ThinkCentre M70s działa cicho, nawet pod zwiększonym obciążeniem (co potwierdzone zostało specjalnym certyfikatem TÜV Rheinland), a także nie cierpi z powodu wysokich temperatur podzespołu, a w konsekwencji pozwala na uniknięcie „freezowania”. To istotne zalety, które w znaczący sposób wpływają na poprawę komfortu pracowników w biurze. To również komputer z Windows 11, dzięki czemu użytkownicy skorzystać mogą z dodatkowych funkcji oferowanych przez system. Zestawiając ze sobą możliwości i cenę, jaką przyjdzie zapłacić za Lenovo ThinkCentre M70s, jest to ciekawa propozycja umożliwiająca wyposażenie biura i firmy w odpowiednie narzędzia codziennej pracy.