10-rdzeniowy procesor Intel Core i5-1235U o taktowaniu 3.3 - 4.4 GHz umożliwia płynną pracę na laptopie
HP EliteBook

Niezawodne, szybkie i bezpieczne urządzenia dla dużych i małych firm. Jaki laptop wybrać jako narzędzie pracy?

Szybki i bezawaryjny laptop HP EliteBook 860 G9 (https://www.kuzniewski.pl/k5442,laptopy-hp-elitebook-elitebook-860-elitebook-860-g9.html) jest propozycją dla firm, których praca opiera się głównie z wykorzystaniem komputera. Ten model posiada duży, 16-to calowy ekran ze specjalną, matową powłoką. Wbudowane zabezpieczenia chronią pracownika przed negatywnym wpływem na zdrowie i samopoczucie, a to nie wszystkie zalety, jakie posiada laptop. Co wyróżnia go na tle innych, równie popularnych sprzętów oferowanych dla firm?

Zalety laptopa HP EliteBook G9. Dlaczego warto wybrać ten model?

10-rdzeniowy procesor Intel Core i5-1235U o taktowaniu 3.3 – 4.4 GHz umożliwia płynną pracę na laptopie. Sprzęt nawet podczas dużego obciążenia, nie zacina się, ani nie przegrzewa. Posiada duży ekran, a przy tym niewiele waży. Jego waga to tylko 1.75 kg co sprawia, że jest poręcznym urządzeniem, które z łatwością można przetransportować, oraz nie wymaga dużej przestrzeni do pracy.

10-rdzeniowy procesor Intel Core i5-1235U o taktowaniu 3.3 - 4.4 GHz umożliwia płynną pracę na laptopie

Dzięki technologii Wi-Fi 6, zyskamy szybkie i stabilne łącze, umożliwiające wykonanie wielu prac, a nawet uczestniczenia w wideokonferencjach. Na tym etapie warto wspomnieć o kamerze. Posiada ona 5Mpx oraz funkcje automatycznego kadrowania, co pozwala na uzyskanie stabilnego, ostrego obrazu a przy tym, zastosowanie najnowszego systemu operacyjnego- Windows 11 Professional oraz dysku o dużej pojemności- 512 GB SSD, umożliwia nie tylko przechowywanie dużej ilości plików, ale i gier czy filmów, które w wolnej chwili, z pewnością okażą się doskonałą forma relaksu. Laptop można połączyć również do sieci za pomocą kabla LAN oraz przenośnych urządzeń, poprzez podłączenie ich do portu USB.

Dla kogo przeznaczony jest Laptop HP EliteBook G9?

To urządzenie sprawdzi się w mniejszych jak i większych firmach. Doskonale nadaje się do edycji plików oraz różnego rodzaju prac w oparciu o laptop. Istotnym elementem jest brak wbudowanego napędu. W przypadku Firm, które bazują na nośnikach CD-r lub DVD-r, konieczne będzie zaopatrzenie się w dysk zewnętrzny. Laptop posiada port USB, dlatego podłączenie przenośnego nośnika nie będzie stanowiło problemu.

Urządzenie jest wysokiej jakości. Posiada pojemny dysk oraz dużą pojemność baterii, która gwarantuje nawet kilka godzin pracy bez konieczności podłączenia sprzętu do zasilania. HP Sure Click zapewnia bezpieczeństwo podczas pracy, chroniąc znajdujące się na urządzeniu pliki przed szkodliwym oprogramowaniem oraz atakami hakerów, podczas korzystania z sieci internetowej. Jest to zatem doskonałe urządzenie, które dzięki sztucznej inteligencji, ułatwi prace oraz podniesie komfort nawet podczas wielogodzinnej pracy.