Przyszłością komputerów są ultralekkie laptopy, które są łatwe w użyciu przez wiele godzin, ale nadal zapewniają niezbędną wydajność i poziom bezpieczeństwa
Dobry laptop

Nowoczesny i przyszłościowy Dell Latitude 3420

Przyszłością komputerów są ultralekkie laptopy, które są łatwe w użyciu przez wiele godzin, ale nadal zapewniają niezbędną wydajność i poziom bezpieczeństwa. Dell Latitude 3420 to jeden z takich modeli – „lekki” i „cienki”, ale wciąż z 14-calowym wyświetlaczem (klika dodatkowych informacji tutaj: https://www.kuzniewski.pl/k5194,laptopy-dell-latitude-latitude-3420.html).

Dla kogo jest Dell Latitude 3420? Co oferuje?

Przyszłością komputerów są ultralekkie laptopy, które są łatwe w użyciu przez wiele godzin, ale nadal zapewniają niezbędną wydajność i poziom bezpieczeństwaDell Latitude 3420 przypadnie do gustu nie tylko młodym studentom i pracownikom, ale także tym, którzy lubią podróżować lub pracować w biurze. Jednocześnie laptop wyposażony jest w wydajne podzespoły, więc nie musisz się obawiać utraty wydajności. Klawiatura będzie doskonałą propozycją dla osób, które potrzebują komfortowego pisania na wygodnej klawiaturze przez długi czas. Również fani nowoczesnych technologii znajdą w tym modelu wszystko, co niezbędne do pracy. Do dyspozycji są zewnętrzne złącza dla różnych urządzeń peryferyjnych, w tym stacji dokujących i zewnętrznych dysków twardych. Urządzenie wyposażone jest również w baterię, którą można ładować z zewnętrznego źródła. W efekcie powstał laptop, który zadowoli zarówno fanów wydajnej pracy, jak i tych, którzy kochają wygodę.

Laptop posiada standardową konfigurację – istnieją opcje rozbudowy. Jednak nie znajdziemy tu podzespołów wymagających dużego poboru mocy, które wymagałyby dodatkowego chłodzenia, jak np. wydajniejsze dedykowane karty graficzne.

Specyfikacja laptopa Dell Latitude 3420

Dell Latitude 3420 to doskonały notebook do zastosowań biurowych. Notebook wyposażony jest w procesor Intel Core 11. gen, co zapewnia mu dobrą wydajność. Pamięć RAM może wynosić do 32 GB, a dysk SSD może osiągnąć pojemność 2000 GB. Czas pracy na baterii wynosi 7 godzin, co jest dużym plusem. Posiada 4 porty USB, w tym 2x port USB typu C, dzięki czemu można podłączyć do niego dodatkowe urządzenia. Posiada również kamerę na podczerwień. Czytnik linii papilarnych pomoże zabezpieczyć komputer. Notebook posiada wzmocnioną konstrukcję oraz system szyfrowania TPM do zabezpieczenia danych. Karta graficzna notebooka to Intel Iris Xe Graphics, dzięki której nie będziesz miał problemów z oglądaniem filmów czy edycją zdjęć.