HP ProBook

Ósma generacja ProBook 430: długi czas pracy i nowe podzespoły

Gdy jesteś gotowy na zmiany, HP ProBook 430 G8 (https://www.kuzniewski.pl/k5016,laptopy-hp-probook-probook-430-probook-430-g8.html) ma nową konstrukcję, którą można łatwo dostosować do swoich potrzeb. Czas pracy na baterii do 13 godzin i opcjonalna podświetlana klawiatura pomogą Ci zachować produktywność w podróży.

Ósma generacja ProBook 430

Laptop HP ProBook 430 G8 zapewnia mobilność i solidne zabezpieczenia, które są niezbędne do utrzymania produktywności pracowników mobilnych

Wraz z modelem HP ProBook 430 G8, HP wprowadza ósmą generację notebooków biznesowych. Nowy ProBook 430 G8 mierzy 13,3 cala i jest wyposażony w procesor Tiger Lake od Intela. Obudowa laptopa została jeszcze bardziej dopracowana, a we wnętrzu znajdziemy do 32 GB pamięci RAM DDR4, dysk M.2 oraz zintegrowany układ graficzny Intel UHD Graphics lub Intel Iris Xe Graphics.

W zależności od konfiguracji notebook może być wyposażony w panel IPS Full HD lub panel IPS Full HD z funkcją ekranu dotykowego. Wi-Fi 6 (802.11ax) i Bluetooth 5 zapewniają szybką łączność bezprzewodową. Najnowszy ProBook HP obsługuje również Thunderbolt 4, który oferuje czterokrotnie większą przepustowość niż USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps). Dodatkowo oferuje dwa porty USB Type-C, które obsługują DisplayPort 1.4 i Power Delivery (PD).

Pełna udogodnień konstrukcja HP ProBook 430 G8

Laptop HP ProBook 430 G8 zapewnia mobilność i solidne zabezpieczenia, które są niezbędne do utrzymania produktywności pracowników mobilnych. Dzięki wytrzymałej obudowie i klawiaturze odpornej na zalanie ten ProBook jest tak samo trwały, jak wszystkie inne komputery biznesowe. HP ProBook 430 G8 jest wyposażony w opcjonalny czytnik linii papilarnych i kamerę internetową, które zwiększają bezpieczeństwo. ProBook zawiera także oprogramowanie Touchpoint Manager, dzięki któremu można zdalnie zarządzać urządzeniami. Zestaw integracyjny HP Manageability Integration Kit pozwala łatwo zastosować obraz i zarządzać urządzeniami po wdrożeniu.

Chroń swój notebook przed nieuprawnionym dostępem za pomocą czytnika linii papilarnych w przycisku zasilania lub opcjonalnej kamery na podczerwień z funkcją Windows Hello, która umożliwia bezproblemowe logowanie.