Dobry laptop,  Laptopy Dell

Poznaj Dell XPS 17 – smukły laptop z mocarną konfiguracją

Laptopy Dell XPS 17 9720 (www.kuzniewski.pl) to kolejny krok na drodze ewolucji urządzeń biznesowych, który pomaga uczynić codzienną pracę bardziej komfortową i efektywną. Co feruje nowy flagowiec firmy Dell oraz do kogo jest adresowany? Poniżej prezentujemy specyfikację i charakterystykę modelu.

Laptopy biznesowe Dell do biura i pracy w podróży

Laptopy biznesowe klasy premium to urządzenia wyjątkowe w każdym aspekcie. Nienaganne wykonanie, stylowy wygląd oraz bezkompromisowa wydajność. Nowy 17-calowiec z rodziny Dell XPS doskonale wpasowuje się w ten rysopis. Smukły cienki laptop wyróżnia się przemyślaną konstrukcją podkreślającą jego nowoczesność. Producent wyraźnie stawia na mobilność urządzenia. Choć mowa w tym przypadku o największym dostępnym wariancie komputera, to wciąż jest on w stanie zapewnić komfort pracy podczas podróży. Jest to więc odpowiedź na potrzeby tej części osób, które oczekują od laptopa wydajności nieograniczonej przewodem ładowarki.

Specyfikacja laptopa Dell XPS 17 9720. Co skrywa smukła obudowa?

Zaktualizowane laptopy Dell przynoszą przede wszystkim nowy wymiar wydajności. To zasługa procesorów Intel 12. Generacji, które rozszerzają i tak imponujące już możliwości sprzętu. Chipsety Intel Alder Lake H pozwalają także skorzystać ze zintegrowanej grafiki w postaci jednostek  Intel UHD Graphics, a także Iris Xe. W przypadku, kiedy zdaniem użytkownika, standardowe integry nie wystarczą, producent przewidział opcjonalne dedykowane układy NVIDIA GeForce RTX 3050 lub  RTX 3060. Wszystko to wspierane jest dodatkowo przez:

  • pamięć RAM DDR5 do 64 GB
  • szybki dysk SSD
  • duży 17-calowy wyświetlacz w kilku dostępnych wariantach
  • wydajną baterię o pojemności 97 Wh i funkcją szybkiego ładowania.

Kreatywność na wyciągniecie ręki. Dla kogo jest nowy Dell XPS 17 9720?

Laptopy biznesowe Dell XPS 17 9720 sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest nieprzeciętna moc. To zasługa uniwersalnej wydajności płynącej z zastosowania nowych podzespołów Intel. Wielozadaniowość sprawia, że może to być zarówno użyteczny laptop biurowy, jak i również narzędzie pracy kreatywnej. W konfiguracji z wydajnymi kartami graficznymi wspomniany model może być wykorzystany jako:

  • laptop dla architekta
  • laptop dla grafika
  • laptop dla programisty.

Flagowy notebook XPS firmy Dell – podsumowanie

Obudowa 15-calowego laptopa w połączeniu z zastosowaniem 17-calowego wyświetlacza daje nowy komfort pracy przy zachowaniu mobilnych walorów notebooka. Oparcie wydajności o nowoczesne układy Intel 12. Generacji zapewnia jeszcze większe możliwości podczas pracy, a wszystko to wspierane przez dedykowane układy NVIDIA RTX, pozwalające swobodnie wykonywać projekty w zakresie grafiki. Wszystko to tworzy kombinację odpowiadającą potrzebom zaawansowanych użytkowników.