Kolejna odsłona popularnych laptopów biznesowych w postaci modelu HP EliteBook 655 G9
HP EliteBook

Pracuj szybciej i mądrzej – nowe laptopy HP EliteBook 655 G9 podkręcają tempo

Kolejna odsłona popularnych laptopów biznesowych w postaci modelu HP EliteBook 655 G9 (https://www.kuzniewski.pl/k5438,laptopy-hp-elitebook-elitebook-655-elitebook-655-g9.html) zamiast na rewolucję, sukcesywnie stawia na ewolucję i rozwijanie pomysłów, które sprawdziły się w przeszłości. Nie oznacza to jednak, że urządzenie pozostaje w tyle. To nadal wyjątkowe narzędzie pracy w biurze, co udowadniają funkcje i rozwiązania, o których więcej przeczytać można poniżej.

Wszechstronne laptopy biurowe HP EliteBook 655 G9

Kolejna odsłona popularnych laptopów biznesowych w postaci modelu HP EliteBook 655 G9Laptopy biznesowe HP EliteBook 655 G9 to kolejna odsłona znanego i cenionego urządzenia doskonale odnajdującego się w pracach biurowych. 15,6-calowy komputer wyróżnia nowoczesny design podkreślający biznesowego ducha. Smukły lekki laptop doskonale sprawdzi się również poza biurem. Z powodzeniem zabierzemy go na konferencję czy w podróż służbową. Duża mobilność jest także zasługą pojemnej baterii wydłużającej czas pracy bezprzewodowej. Producent nie zapomniał również o nowoczesnych podzespołach, którym przyjrzymy się w tym momencie.

Wydajny laptop biznesowy z AMD Ryzen 5000

Najistotniejszym elementem w specyfikacji urządzeń HP EliteBook 655 G9 są procesory. Układy AMD Ryzen serii 500 pozwalają na efektywną i szybką pracę w środowisku biurowym. Dzięki energooszczędnemu profilowi działania użytkownicy zyskują także wydłużony okres pracy na baterii. Do dyspozycji, wraz z CPU, otrzymujemy także zintegrowane jednostki graficzne AMD Radeon Vega 7 do standardowych zastosowań. Dzięki zaawansowanej specyfikacje i systemom ochrony danych, takim jak moduły szyfrujące, są to laptopy z Windows 11.

HP EliteBook 655 G9 – specyfikacja, funkcje biznesowe i łączność

EliteBooki dziewiątej generacji, mające swój debiut w marcu 2022 roku, przyniosły kilka istotnych usprawnień wpływających na komfort i jakość pracy. HP EliteBook 655 G9 posiada wysokiej jakości stylową obudowę o wytrzymałym charakterze. Pod nią natomiast znalazło się miejsce na nowoczesne rozwiązania m.in. obejmujące aspekt łączności. Skorzystamy więc z Wi-Fi 6E czy opcjonalnego modułu LTE. Do użytku oddany został również czytnik kart inteligentnych czy NFC. Producent rozwija w tym modelu także funkcje biznesowe, a także stosuje systemy wspomagające ochronę danych oraz prywatności użytkowników.

Laptopy biznesowe HP EliteBook 655 G9 – podsumowanie

Nowe laptopy biurowe HP EliteBook 655 G9 to kolejny etap ewolucji, który w dużej mierze skupia się na usprawnieniu dotychczasowych rozwiązań. Za sprawą podkręconych procesorów Ryzen 5000 zwiększa się wydajność, a tym samym tempo i efektywność pracy. Tak jak w pozostałych EliteBookach, tak również w tym przypadku, producent oddaje w nasze ręce wszechstronny laptop biznesowy w atrakcyjnej cenie.