Vostro 3515 został zaprojektowany jako lekki laptop biznesowy, który jest przenośny i łatwy w użyciu
Laptopy Dell

Specyfikacja notebooka Dell Vostro 3515 – co przygotowano?

Vostro 3515 został zaprojektowany jako lekki laptop biznesowy, który jest przenośny i łatwy w użyciu. Ma charakterystyczny styl firmy Dell i szereg funkcji, takich jak długi czas pracy baterii i wyświetlacz IPS.

Notebook Dell Vostro 3515: dużo mocy za te pieniądze

Vostro 3515 został zaprojektowany jako lekki laptop biznesowy, który jest przenośny i łatwy w użyciuDell Vostro 3515 to nowoczesny laptop biznesowy z zaawansowanymi funkcjami do użytku profesjonalnego. Smukły profil ułatwia użytkownikom podróżowanie. Żywotność baterii waha się od 4 do 6 godzin, w zależności od użytkowania, podczas gdy wyświetlacz to IPS 15 cali, co pozwala laptopowi mieć mniejszą powierzchnię, a jednocześnie ma duży rozmiar roboczy w podróży.

Dell Vostro 3515 to 15,6-calowy laptop z kartą graficzną radeon vega, procesorem amd ryzen, dyskiem ssd, 32 GB pamięci RAM. Ma również szybkie ładowanie, co sprawia, że doskonale sprawdzi się w przypadku osób będących w ciągłym ruchu lub pracujących na stanowiskach o wysokim ciśnieniu. Ten laptop jest dostarczany z preinstalowanym 64-bitowym systemem Windows 10 Pro, który zwiększa wydajność i efektywność pracy.

Vostro 3515 jest lekki i smukły, dzięki czemu można go łatwo nosić

Notebooki Vostro 3515 są wyposażone w wiele funkcji zabezpieczeń, które chronią Twoje dane przed cyberprzestępcami.

Laptop jest wyposażony w zasłonę kamery internetowej, która blokuje niechciane widoki i zapewnia prywatność rozmów. Posiada również czytnik linii papilarnych dla dodatkowego bezpieczeństwa. I jest chroniony przez system szyfrowania TPM, który może dodać dodatkową warstwę bezpieczeństwa dla poufnych informacji lub dokumentów.

Notebook Vostro 3515 jest wyposażony w czytnik kart SD, którego można używać do przesyłania plików do iz urządzeń, takich jak aparaty cyfrowe, smartfony i tablety. Posiada również 2 porty USB typu A, które znajdują się po tej samej stronie laptopa, co port HDMI. Gniazdo RJ45 służy do podłączania urządzeń sieciowych, takich jak kable Ethernet, karty Wi-Fi i switche. Gniazdo słuchawkowe służy do wyjścia i wejścia audio, podczas gdy z jednej strony laptopa znajduje się gniazdo zasilania z 4-pinowym złączem. Wreszcie ma port USB C, który może być używany do ładowania lub przesyłania danych z kompatybilnymi urządzeniami.