Obecny rynek oferuje szeroką gamę komputerów stacjonarnych, jak i laptopów stworzonych z myślą o przedsiębiorcach oraz osobom korzystającym ze sprzętu w celu codziennej pracy
Lenovo ThinkBook

Stworzony dla biznesu przez markę Lenovo

Obecny rynek oferuje szeroką gamę komputerów stacjonarnych, jak i laptopów stworzonych z myślą o przedsiębiorcach oraz osobom korzystającym ze sprzętu w celu codziennej pracy. Ciężko jest wybrać właściwe narzędzi pracy, ponieważ zazwyczaj każdy sprzęt komputerowy posiada coś wyjątkowego, czego nie ma inny model. Lenovo słuchając swoich klientów, stworzyło model, który spełnia większość oczekiwań konsumentów.

Jaki powinien być idealny laptop biznesowy?

Obecny rynek oferuje szeroką gamę komputerów stacjonarnych, jak i laptopów stworzonych z myślą o przedsiębiorcach oraz osobom korzystającym ze sprzętu w celu codziennej pracyTrudne pytanie, ponieważ powinien on być dopasowany do indywidualnych potrzeb oraz preferencji, nie mniej jednak w dzisiejszych czasach liczy się lekkość oraz szybkość sprzętu, dlatego ThinkBook 13 został zaprojektowany w taki sposób, aby móc zabrać go ze sobą w każde miejsce i szybko otrzymać dostęp do najważniejszych informacji, na przykład podczas spotkania z potencjalnym klientem.

Zalety Lenovo ThinkBook 13x

Czas porozmawiać o konkretach. Ten model posiada wiele przydatnych cech, które sprawiają, że jest on interesujący. Do najważniejszych zalet zaliczyć można:

  • Lekkość – jego waga nie przekracza półtora kilo.
  • Jasny, wyraźny ekran wyposażony w najnowszą generację Intel Core.
  • Smukła obudowa, która idealnie sprawdzi się, podczas przenoszenia z biura do domu, bądź w podróży.
  • Duży gładzik do jeszcze większych zadań specjalnych.

Bogate funkcje zabezpieczeń, które chronią każdego dnia, nawet kiedy laptop nie jest używany. Lenovo ThinkBook 13x posiada możliwość szybkiego i sprawnego włączenia oraz zalogowania się za pomocą odcisku palca, aby jeszcze bardziej zadbać o bezpieczeństwo użytkownika (więcej tutaj: www.kuzniewski.pl).

Kolor w odcieniu szarości, czyli elegancja oraz profesjonalizm w najwyższym wydaniu.

Dla kogo jest ThinkBook 13x?

Dla każdego, kto ceni sobie prędkość i sprawność pracy. Laptop ten stworzony został dla prawdziwych profesjonalistów w swoim fachu. Sprawdzi się idealnie dla grafika komputerowego, jak i specjalisty ds. marketingu lubiącego tworzyć spójne, barwne prezentacje dla klientów. Warto postawić na ten model i cieszyć się komfortem użytkowania.