Asus jest jednym z najlepszych producentów, jeśli chodzi o laptopy biznesowe, co oznacza, że zawsze można na nich polegać, jeśli chodzi o szybsze i bardziej wydajne działanie
Asus ExpertBook

Stylowy i elegancki laptop biznesowy Asus ExpertBook B1 B1400

Laptopy Asus to przede wszystkim jakość, którą nie zawsze można znaleźć u innych marek. Seria laptopów biznesowych Asus to niezawodne woły robocze wyposażone w najnowszą technologię. Jeśli szukasz trwałego i wydajnego laptopa, to Asus ExpertBook B1 B1400 (z którego specyfikacją możesz zapoznać się tutaj: www.kuzniewski.pl) będzie dobrym wyborem, jeśli zdecydujesz się kupić jeden z ich laptopów biznesowych na sprzedaż.

Jeden z najlepszych laptopów na rynku? Asus ExpertBook B1 B1400

Asus jest jednym z najlepszych producentów, jeśli chodzi o laptopy biznesowe, co oznacza, że zawsze można na nich polegać, jeśli chodzi o szybsze i bardziej wydajne działanieAsus jest jednym z najlepszych producentów, jeśli chodzi o laptopy biznesowe, co oznacza, że zawsze można na nich polegać, jeśli chodzi o szybsze i bardziej wydajne działanie. Udało im się wyprodukować modele o wysokiej wydajności i przystępnej cenie – laptopy, które każdy zapracowany profesjonalista chciałby mieć.

Firma ma świetne oferty na swoje laptopy, które są również dość niezawodne. Laptop Asus ExpertBook B1 B1400 jest wyposażony w ekran o przekątnej 14″ i rozdzielczości Full HD lub 4K, dzięki czemu zapewnia wysoką jakość obrazu, na którym wszystko jest wyświetlane w szczegółach o dużej rozdzielczości.

Komputer ten jest wyposażony w maksymalnie 40 GB pamięci RAM, która zapewnia dużą szybkość działania, a także w dysk SSD o pojemności do 1 TB, na którym można przechowywać pliki, zdjęcia, filmy lub kolekcje muzyczne. Posiada również procesor Intel® Core™ i5, który zapewnia doskonałe wyniki pod obciążeniem, nawet przy jednoczesnym uruchomieniu wielu aplikacji.

Stylowy i elegancki laptop Asus ExpertBook B1 B1400 z pełną funkcjonalnością

Notebook ten oferuje wiele opcji łączności: dwa porty USB 3.1, jeden port USB 2.0, złącze RJ45, czytnik kart SD oraz wyjście HDMI. Ponadto, jest wbudowany wieloformatowy czytnik mediów cyfrowych, który pozwala na łatwy odczyt różnych kart pamięci (SD / SDHC / SDXC). Oprócz tych wszystkich funkcji, użytkownicy mogą również korzystać ze stacji dokującej, aby rozszerzyć możliwości laptopa o zewnętrzny monitor lub inne urządzenia peryferyjne, aby ułatwić pracę w domu lub w biurze.

Asus B1 ExpertBook jest napędzany przez procesor z serii Intel Core 11. generacji. Wyposażony jest również w kartę graficzną NVIDIA GeForce MX330 z dedykowaną pamięcią.