Dell Vostro 3515 to laptop biznesowy o imponującej specyfikacji, wydajności i dużej pojemności pamięci masowej
Laptopy Dell

Szukasz laptopa w przystępnej cenie? Sprawdź Dell Vostro 3515

Dell Vostro 3515 to laptop biznesowy o imponującej specyfikacji, wydajności i dużej pojemności pamięci masowej. Jest dobrze zaprojektowany, lekki i odpowiedni dla zaawansowanych użytkowników, którzy potrzebują wydajnego laptopa do wykonywania złożonych zadań.

Specyfikacja laptopa Dell Vostro 3515: jest świetna

Dell Vostro 3515 to laptop biznesowy o imponującej specyfikacji, wydajności i dużej pojemności pamięci masowejDell Vostro 3015 został zaprojektowany tak, aby oferować to, co najlepsze z obu światów: jest lekki, ale ma wystarczającą moc dla profesjonalistów, którzy potrzebują laptopa, który może być używany w każdych warunkach. Dell Vostro 3015 jest również dostępny z doskonałymi funkcjami i systemem Windows 10 Pro.

W tym laptopie można znaleźć procesor graficzny AMD Radeon Vega (https://www.amd.com/pl/partner/amd-ryzen-radeon-vega), który zapewnia użytkownikom wysoką wydajność w grach, projektowaniu graficznym i edycji wideo. Laptop wykorzystuje również procesory AMD Ryzen 7, które mają 8-rdzeniową konstrukcję, która pozwala użytkownikowi na bezproblemowe wykonywanie wielu zadań. Jest również wyposażony w dysk SSD o pojemności 256 – 2000 GB, który zapewnia szybkie i wydajne przechowywanie danych, oraz 32 GB pamięci RAM, co jest więcej niż wystarczające do wielozadaniowości.

Dell Vostro 3015 jest wyposażony w wyświetlacz IPS, dzięki czemu jest bardziej wszechstronny podczas oglądania filmów i przeglądania multimediów.

Laptop firmy Dell łączy nowoczesność i multimedia

Notebooki Dell Vostro 3515 są wyposażone w zaawansowane funkcje zabezpieczeń, które zapewniają bezpieczeństwo Tobie i Twoim danym.

Zasłona kamery internetowej to funkcja prywatności, która blokuje kamerę, gdy nie jest używana, chroniąc Twoją prywatność.

Te laptopy są również wyposażone w czytnik linii papilarnych do szybkiego logowania i system szyfrowania TPM, który zapewnia silne bezpieczeństwo plików. Są dostępne z systemem Windows 10 Home lub Pro, więc bez względu na wybrany model będziesz mógł cieszyć się maksymalną ochroną.

Czytnik kart SD: kart SD można używać do przesyłania zdjęć, muzyki, filmów i innych plików.

2 porty USB typu a: są to dwa złącza USB typu A, które są najczęściej wykorzystywane do łączenia z peryferiami.

Gniazdo RJ45: znajdziesz port RJ45 do połączenia z DSL lub przewodowym połączeniem internetowym.

Gniazdo słuchawkowe: Korzystanie ze słuchawek z tym gniazdem umożliwia słuchanie muzyki bez przeszkadzania innym w pokoju.