Laptopy Lenovo ThinkBook 15 G2 ITL wyposażono w układy CPU Intel Core 11. Generacji
Lenovo ThinkBook

Tani laptop biznesowy Lenovo ThinkBook 15 G2 ITL

Lenovo ThinkBook 15 G2 ITL od Kuźniewski należą do kolejnej generacji laptopów dostosowanych do wymagań użytkowników biznesowych. Urządzenie w tej wersji korzysta z procesorów Intel Tiger Lake należących do 11. Generacji jednostek Intel Core. Oprócz tego producent zadbał o elegancki wygląd obudowy, która jest solidna i jest w stanie sprostać wyzwaniom pracy mobilnej. Co jeszcze oferuje nowy ThinkBook 15 po liftingu?

Tani i dobry laptop biznesowy z Intel Core 11. Generacji

Laptopy Lenovo ThinkBook 15 G2 ITL wyposażono w układy CPU Intel Core 11. GeneracjiLaptop wyposażony został przez producenta w 15,6-calową matrycę Full HD IPS i pod tym względem urządzenie jest identyczne jak jego brat bliźniak. Całość zamknięta została w lekkiej i solidnej obudowie zapewniającej komfort i bezpieczeństwo pracy poza biurem. Po bokach użytkownicy mogą znaleźć bogaty zestaw złączy. Wśród nich znajdziemy port Thunderbolt 4, porty USB 3.2 Gen 1 czy USB-C. Nie zabrakło także miejsca na HDMI oraz LAN.

Laptop z Intel Core i7 do pracy w biurze i domu

Laptopy Lenovo ThinkBook 15 G2 ITL wyposażono w układy CPU Intel Core 11. Generacji. Oznacza to, że na pokładzie urządzenia możemy znaleźć m.in. procesory Intel Core i5 czy Intel Core i7. Niskonapięciowe jednostki z powodzeniem mogą zostać wykorzystane w pracach biurowych czy podczas korzystania z komputera w domu.

Laptop Lenovo ThinkBook 15 G2 ITL – biznesowa wydajność w atrakcyjnej cenie

Omawiany model to stosunkowo tani laptop, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, iż jest to urządzenie skierowane do segmentu biznesowego. Jednocześnie urządzenie oferuje nienaganną jakość wykonania, elegancką stylistykę, a co najważniejsze, dużą wydajność wpływającą na szybkość i wygodę podczas pracy.

Lenovo ThinkBook 15 G2 ITL – laptop z Windows 11

Laptop biznesowy Lenovo ThinkBook 15 G2 ITL zaoferuje jeszcze więcej funkcji, dzięki kompatybilności z nowym systemem Windows 11. Bogactwo możliwości docenią szczególnie te osoby, które interesuje funkcjonalny laptop biurowy do codziennych zastosowań w tego typu zadaniach. Stabilna wydajność w połączeniu z niezawodnością to główne cechy wyróżniające ten komputer.